אתר הזכרון גבעת הפרחים שנקטפו מבקש את התגייסותכם !

אתר הזכרון גבעת הפרחים מבקש את התגייסותכם !

 

שלום לכל חברי הקהילה,

 

גבעת הפרחים שמביטה אלינו בכל פעם שאנחנו יורדים לנהריים נמצאת במצוקה תקציבית המאיימת על המשך קיומה ועל מפעל זכרון הנערות שנרצחו באי השלום ב 13 למרץ 1997. המדינה, שהעבירה תקציב לניהול ואחזקת הגבעה ב 23 השנים האחרונות הודיעה לאחרונה לאורנה שמעוני כי היא לא תעביר את תקציב 2019. זו לא טעות, אכן מדובר על תקציב לשנת 2019 שטרם הועבר למרות שאנחנו כבר עמוק בשנת 2020.

 

המשמעות היא אי יכולת לשלם לספקים ולנותני שירות שכבר השקיעו מזמנם במקום, סגירת המפעל החשוב הזה, ורמיסת זכרון הנערות שנרצחו בדם קר ! 

 

ביום שבת האחרון החלטתי לעשות מעשה ויזמתי עצומת מיילים שדורשת משר החינוך, יואב גלנט, להעביר במיידית את התקציב כדי למנוע את קריסת אתר הזיכרון. כמובן שהמהלך בוצע בתיאום מלא עם אורנה שמעוני ובברכתה. מהקמת העצומה אנחנו כבר עומדים על 249 מיילים שנשלחו מאזרחים יקרים ואכפתיים ואנחנו רוצים להגיע ל 1000. עכשיו תורכם !

 

מה אני מבקש מכל אחד ממכם באופן אישי ?

1. כנסו ללינק המצורף כאן למטה ושלחו מייל לשר החינוך. זה ממש פשוט ולא לוקח יותר מדקה. הכל כבר מוכן לכם בפנים. הוסיפו רק בנוסח המייל את שמכם לאחר המילה " אני " ואל תשכחו ללחוץ על הכפתור " שלח " .

2. מצורף קישור לפוסט שהעליתי לפייסבוק בנושא. אשמח שתכנסו, תפרגנו בלייק גדול, תגיבו בפוסט עצמו ותשתפו לחברים ובקבוצות רלוונטיות עם התייחסות אישית כדי שפייסבוק יעלה את הנושא על סדר היום !

3. צירפתי גם קישור לכתבה ששודרה במהדורת החדשות של ערוץ 11 אתמול. 

 

שתפו והפיצו כדי שנמנע את המחדל הזה ! 

אני מאוד מודה לכם מראש !

עמית רז 

 

קישור לאתר עצומת המיילים: 

https://www.drove.com/campaign/5f116ad89be7210001ebc3ea

 

קישור לפוסט שהעליתי לפייסבוק:

https://www.facebook.com/amit.raz.18/posts/10158419295659371

 

קישור לכתבה ששודרה אתמול במהדורת החדשות של ערוץ 11:

https://youtu.be/wIlJIOwaCns 

קבצים מצורפים

גבעת הפרחים-4

גבעת הפרחים-3

גבעת הפרחים-2

גבעת הפרחים-1